KONST / Litografier / Färglitografi 14886155
nr 1488 6155
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Spegling. Signerad, färglitografi, numrerad 248/360. Bildmått: 62x44 cm
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:31:19
300 kr
350 kr
400 kr